Powiedziano mi, że był taki odcinek „Seinfelda”, w którym Kramer próbuje snu polifazowego. Oczywiście nie idzie mu to tak dobrze jak mi. Nie oglądałem „Seinfelda” od dłuższego czasu, ale biorąc pod uwagę jak często puszczane są powtórki, sprawdziłem, że ten konkretny odcinek jeszcze się pojawi. Pomyślałem, że zabawnie byłoby go obejrzeć, zwłaszcza odkąd mam nowe spojrzenie na sen polifazowy.

Tak dla zabawy postanowiłem wykorzystać to proste pragnienie jako wymówkę do dalszego badania siły intencji. Tak więc kiedy dziś rano odwoziłem córkę do przedszkola, wypuściłem intencję obejrzenia tego odcinka tak szybko, jak to możliwe.

Po powrocie do domu wpadłem na pomysł, by sprawdzić, jakie powtórki „Seinfelda” wychodzą w najbliższym czasie. Wszedłem na tv.yahoo.com i wyszukałem hasło „Seinfeld”, co wyświetla wszystkie programy wyświetlane w ciągu nadchodzących dwóch tygodni. Przejrzałem listę tytułów odcinków, ale te nie zawierały żadnych wskazówek. Poszukałem więc najpierw na Google informacji o tym, jaki był tytuł tego konkretnego odcinka i z łatwością ją znalazłem. Odcinek nazywa się „The Friars Club”.

Wtedy wróciłem na stronę Yahoo żeby zobaczyć, czy gdzieś w najbliższej przyszłości ten odcinek będzie wyświetlany. Zdarzyło się tak, że jest to dokładnie następny odcinek jaki będzie emitowany w mojej lokalizacji. Wyświetlą go w TBSP (Turner Broadcasting System – Pacific) dziś o szóstej po południu. Nastawiłem DVR żeby go nagrać.

Naprawdę dobrze się bawię z tym całym układem intencje-manifestacje. Jestem przez to naprawdę zwarty i gotowy.

Źródło:  Polyphasic Sleep Seinfeld Episode