Wersja skrócona

Ta strona internetowa dostarcza informacji edukacyjnych na temat rozwoju osobistego. Jesteś w 100% odpowiedzialny za to, co z tym zrobisz lub czego nie zrobisz.

Wersja pełna

Ta strona internetowa przeznaczona jest do dostarczania informacji edukacyjnych na tematy powiązane z rozwojem osobistym. Wydawca nie zajmuje się świadczeniem prawnych, medycznych, finansowych i innych profesjonalnych usług. Jeżeli potrzebna jest pomoc eksperta, proszę skorzystać z usług kompetentnego specjalisty.

Wydawca dołożył wszelkich starań, by materiał na tej stronie internetowej był trafny. Informacje powinny być jednakże wykorzystywane tylko jako ogólne wskazówki, jako, że wydawca nie może zagwarantować iż  te informacje wolne są od błędów typograficznych czy merytorycznych. Ponadto, każdy fragment treści zawiera informacje edukacyjne obowiązujące tylko do momentu oryginalnej publikacji.

Recenzje produktów na tej stronie mogą zawierać łącza polecające, które generują prowizję dla wydawcy kiedy odwiedzający zakupią te produkty.

INFORMACJE NA TEJ STRONIE DOSTARCZONE SĄ NA ZASADZIE „TAK JAK JEST”. AUTOR(ZY) I WYDAWCA NIE PRZYJMUJĄ ODPOWIEDZIALNOŚCI WZGLĘDEM JAKIEJKOLWIEK OSOBY LUB INSTYTUCJI ODNOŚNIE JAKICHKOLWIEK STRAT LUB ZNISZCZEŃ POWIĄZANYCH BEZPOŚREDNIO LUB POŚREDNIO Z INFORMACJAMI NA TEJ STRONIE INTERNETOWEJ. NIE UDZIELA SIĘ ŻADNYCH GWARANCJI, WYRAŹNYCH LUB DOROZUMIANYCH. NIE ODPOWIADAMY ZA ŻADNE SZKODY, W TYM SZKODY POŚREDNIE I NASTĘPCZE, A TAKŻE POWSTAŁE WSKUTEK UŻYTKOWANIA LUB NIEMOŻNOŚCI UŻYTKOWANIA, UTRATY DANYCH LUB ZYSKU, WYNIKAJĄCE Z LUB W ZWIĄZKU Z KORZYSTANIEM Z NINIEJSZEJ STRONY INTERNETOWEJ.

Jeżeli nie akceptujesz powyższych zasad, opuść tę stronę.